ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Menu ogłoszeń
   Strona główna
Bieżące
   Strona wydarzeń
Ważne wydarzenia
   Rok szkolny 2018 / 2019
   Rok szkolny 2017 / 2018
   Rok szkolny 2016 / 2017
   Rok szkolny 2015 / 2016
   Rok szkolny 2014 / 2015
   Rok szkolny 2013 / 2014
   Rok szkolny 2012 / 2013
   Rok szkolny 2011 / 2012
   Rok szkolny 2010 / 2011
   Rok szkolny 2009 / 2010
   Rok szkolny 2008 / 2009
   Rok szkolny 2007 / 2008
   Rok szkolny 2006 / 2007
   Rok szkolny 2005 / 2006
   Rok szkolny 2004 / 2005
   Rok szkolny 2003 / 2004
   Rok szkolny 2002 / 2003
   Rok szkolny 2001 / 2002
   Rok szkolny 2000 / 2001
Z Kroniki ZSMiE
   Lata 1980...1989
   Lata 1970...1979
   Lata 1960...1969

Kronika ZSMEiE - Ważne wydarzenia - Rok szkolny 2016 / 2017

Uroczystości i święta szkolne: Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci
114 - 2016/2017   Kwiecień             Wstecz   Menu   Dalej   

Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy czwarte - Absolwenci

Na zakończenie pożegnania, wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami, stanęły do pamiątkowego zdjęcia. Być może jest to już ostatnie spotkanie, w którym wszyscy uczestniczą, a może nasi absolwenci będą nadal się spotykać, choćby podczas zjazdów absolwentów. Wszystkim tego życzymy.
Za kilka dni, bo już 4 maja, rozpoczynają się egzaminy maturalne i dopiero wtedy pożegnamy się naprawdę.

Klasa 4b

Wychowawca: mgr Izabela Czeterbok

Kamil Bojanowski, Piotr Boniecki, Maciej Brzeziński, Tomasz Celebucki, Filip Domagalski, Piotr Gajtkowski, Mateusz Gołębiewski, Piotr Gutowski, Wojciech Hak, Krzysztof Jabłonowski, Robert Jankierski, Mateusz Kasprzak, Jakub Kaszuba, Krystian Kmiecikowski, Bartłomiej Łuniewski, Tymon Majewski, Mateusz Misiorowski, Mikołaj Oczki, Patryk Pietrzak, Mateusz Urbański, Kacper Wiłkojć, Rafał Wolin, Bartosz Woźnicki, Damian Zalewski, Jakub Żak
Klasa 4d

Wychowawca: mgr Sylwia Sajdłowska-Mochalska

Maciej Cebulak, Bartosz Dudzik, Damian Gniadek, Beniamin Gołasz, Jarosław Grębocki, Patryk Jakub Jenczewski, Jakub Robert Kamiński, Bartosz Klimza, Karol Mateusz Kluczyński, Dawid Dominik Konczalski, Kamil Kotarski, Dariusz Kwiatkowski, Dawid Paweł Łukaszewski, Kamil Damian Marcinkowski, Konrad Robert Sztandarski, Wiktor Krzysztof Szymański, Piotr Tadeusz Tomaszewski, Paweł Krzysztof Tomczak, Łukasz Wojciech Trzpil, Mateusz Tumiński, Łukasz Marcin Wiśniewski, Szymon Patryk Wiśniewski
Klasa 4e

Wychowawca: mgr Lucyna Mazur

Daniel Bratkowski, Jakub Brzustewicz, Patryk Dąbrowski, Patryk Gimiński, Dominik Grelewicz, Karol Jurkiewicz, Agnieszka Karalus, Patryk Konopa, Joanna Konopacka, Przemysław Kowalski, Mateusz Kruk, Mateusz Lewandowski, Patryk Majewski, Patryk Przysucha, Jakub Szczutkowski, Bartłomiej Tadajewski
Klasa 4h

Wychowawca: mgr Dominika Warska

Bartosz Balcerzak, Radosław Bernaciak, Bartosz Czerwiński, Łukasz Derenda, Mariusz Dębski, Piotr Gózowski, Bartłomiej Kiełpiński, Mateusz Kozłowski, Kamil Kruszyński, Dawid Kryska, Adrian Kubik, Kamil Maćkiewicz, Krystian Nowicki, Szymon Płomiński, Marcin Prątnicki, Jakub Rybski, Patryk Rybski, Jakub Skrzek, Tomasz Rymarkiewicz, Paweł Witkowski, Seweryn Zalewski
Klasa 4k

Wychowawca: mgr Violetta Kalka

Tomasz Babiak, Zbigniew Ciupak, Adrian Czekała, Michał Dobrzeniecki, Mariusz Dziedzic, Patryk Faleński, Rafał Godzina, Damian Jakubowski, Oktawia Janczarska, Maciej Kamiński, Klaudia Kanarek, Aleksandra Krawczyk, Daniel Krzyżanowski, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewicki, Radosław Lisewski, Bartosz Nahajowski, Michał Niccolini, Dawid Olejnik, Jakub Organiściak, Kacper Piotrowski, Szymon Rajczyk, Marek Reszka, Andrzej Schmidt, Mateusz Szablewski, Karol Weyna, Szymon Witkowski, Mikołaj Zięba
Klasa 4t

Wychowawca: mgr Ewa Wdowczyk

Filip Baracz, Tomasz Dąbrowski, Przemysław Dobrzyński, Dominik Fałkowski, Igor Grzankowski, Paweł Grzywna, Karol Jakubiak, Radosław Jakubski, Karol Kaznowski, Maciej Kick, Patryk Kosobucki, Hubert Kraśniewski, Damian Lewandowski, Philip Ławniczak, Szymon Łuczak, Maciej Łukasik, Marcin Molendowski, Filip Naumann, Dawid Olszewski, Robert Piórkowski, Tobiasz Pokorniecki, Paweł Rogiewicz, Dawid Siedlecki, Ireneusz Sieminski, Wojciech Sikorski, Adrian Skonieczny, Kamil Sobczak, Karol Stefański, Miłosz Tuszyński, Damian Urbański, Rafał Wierzchowski, Adrian Żakowski
Tekst: MVS
Zdjęcia: ©WM
Opracowanie WWW: MVS
Gości: 2033

W:2047921     P:2035376
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl