Witaj na stronie poświęconej kierunkowi kształcenia w zawodzie technik informatyk - 312[01]. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe oraz maturze z informatyki. Zachęcam do przejrzenia zasobów tej strony, a jeżeli masz pytania pisz na adres: ti.zsmeie.torun@gmail.com

Ważne terminy w roku szkolnym 2009/2010

Egzamin maturalny z informatyki w części pisemnej odbędzie się 18 maja o godz. 900 dla poziomu podstawowego i poziomu rozszerzonego.

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe odbędzie się:
- 21 czerwca o godz. 1200 - etap pisemny
- w dniach 22-25 czerwca - etap praktyczny

źródło tej informacji pochodzi ze strony: http://www.cke.edu.pl/images/stories/Komunikaty_2010/terminy_2010.pdf

Jak zdawać egzaminy? Jak dostać się na wymarzone studia?

Pozytywnie zdany egzamin jest furtką do realizacji własnych planów i marzeń. Każdego ucznia technikum czekają zarówno egzaminy maturalne z zadeklarowanych przedmiotów, jak i egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie wybranego zawodu.
Jak przygotować się do tych egzaminów? Jak należy je zdawać aby zdać? Jak zrealizować swoje plany i dostać się na wymarzony kierunek studiów? Zajrzyj koniecznie do podanych źródeł, zapoznaj się z różnymi materiałami, poczytaj poradniki. Przekonaj się, że zebrane na ten temat informacje okażą się na pewno przydatne. Dzięki nim każdy egzamin, jaki Cię czeka, nie będzie taki straszny.

UWAGA!!!

Pliki do pobrania dostępne na stronach naszego szkolnego serwisu są w formacie PDF. Do ich odczytu wykorzystaj darmowy program Acrobat Reader, który możesz pobrać z następującej strony: http://get.adobe.com/reader/otherversions

Przed pobraniem aplikacji dokonaj wyboru systemu operacyjnego, języka obsługi programu, a następnie dostępnej wersji programu.

Strona główna | O zawodzie | Cykl kształcenia | O egzamianach | Podręczniki | Sprawdź się!
©2010