ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1997 / 1998

Wstecz   1997 / 1998   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dorota Rychlewska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Lidia Komór

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż. Jerzy Wysocki
 
Andruszek MaciejAntczak GrzegorzChojnicki Krzysztof
Grąbkowski MariuszJasek DariuszJastrzębski Radosław
Klimowicz RafałKrytkowski LeszekKrzemiński Jarosław
Łęgowski RafałŁęgowski WojciechMigdał Bartosz
Nadolny KrzysztofNienartowicz BartoszNornicki Marcin
Ronowski DariuszRybacki PiotrRyłowicz Marek
Rywacki MariuszSkierski DariuszStaniszewski Maciej
Szejner KrzysztofŚliwiński RobertTarnowski Maciej
Trawiński MariuszWesołowski TomaszWiniarski Jarosław
Wolak DariuszWróblewski Marcin

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr inż. Wiesława Miłowska
 
Bas WaldemarBendkowski PiotrBetlejewski Leszek
Dąbek RadosławDrozdowski PiotrGrzankowski Krzysztof
Jankowski IreneuszJóskowski MarcinKukliński Rafał
Litwinowicz SławomirMaciejczak MichałMarszelewski Krzysztof
Mazurkiewicz DawidModrzyński MarcinOsiński Marcin
Pater SławomirRumiński TomaszRybicki Robert
Ryszkowski PawełSerocki KrzysztofSikorski Łukasz
Sypek PiotrWierzbowski Piotr

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
 
Bajbak MaciejBenz PrzemysławBukowski Mariusz
Czos RobertDormowicz DariuszDzwonkowski Krzysztof
Fijałkiewicz KrzysztofJagielski MarcinKociela Krystian
Koperski SebastianKrogolewski TomaszLasiński Szymon
Lewandowski DawidLewicki MarcinMaziarz Michał
Nowak TomaszPawlak PiotrRohde Marcin
Ruciński PawełRutkowski SławomirSuchara Radosław
Sztuczka PrzemysławTatarowicz TomaszTurbak Paweł
Winiarski PawełWiśniewski BolesławWierzbowski Piotr
Wroński PawełZuchowski Piotr

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
 
Andrzejczak DamianCechowski TomaszCemka Sebastian
Galubiński TomaszGłowacki JarosławGołębiewski Zbigniew
Grynberg GrzegorzGrzankowski MarcinJeliński Paweł
Fijołek RobertKamiński PrzemysławKowalski Ireneusz
Kowalski TomaszKrajewski JanuszKulasiński Piotr
Lenard JarosławOrłowski MichałOwczarzak Piotr
Robakiewicz RobartRumiński GrzegorzStarostin Dariusz
Wachowiak PawełWasielewski RafałWiniarski Jacek
Witkowski WitoldZatorski AndrzejZiółkowski Sławomir

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr Michał Madajewski
 
Błachnio RafałBorkowski ŁukaszBorowiec Dariusz
Brzustewicz DariuszCiurko RafałFajga Dominik
Guzowski RafałIlczuk MarekKarpiński Krzysztof
Kazubski MichałKlimek DominikMrozek Remigiusz
Nowiński PrzemysławOlsztyński AndrzejOstrowski Jakub
Pietrusiński MarcinPiotrowski DariuszPrzytuła Przemysław
Sobiechowski PawełSteczeń MariuszSterniński Paweł
Szałwiński WojciechSzymeczko SławomirŚliwiński Sebastian
Świtała KrzysztofWalczak MichałWilczek Krzysztof
Winiarski Robert

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Alina Matlakiewicz
 
Andrusiak PrzemysławBajraszewski TomaszBetyna Przemysław
Dąbrowski AndrzejFenslau TomaszGrzelak Robert
Górzkowski GrzegorzJaworski JarosławJędrzejczak Marcin
Kowalczyk MarekKoczorska AgnieszkaLewandowski Waldemar
Łaszewski KrzysztofMatysek PrzemysławMiszczyk Krzysztof
Nowakowski RobertPietrzykowski LeszekPrusiecki Marcin
Radzimirski KrzysztofSidniewski PiotrStaniec Sławomir
Śmichura PiotrWasiołek SławomirWiśniewski Sławomir
Wysocki Marcin

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Stefan Hoga
 
Bogdan LeszekBojdo MarzenaBożek Ewa
Daniszewski PiotrDankowiakowska AnnaGrajek Maciej
Kaczerzewski AndrzejKolba GrzegorzKoseda Waldemar
Kretschmann IreneuszKruglińska MałgorzataKucharski Krzysztof
Kutyba GracjanLewicka DorotaŁukasiewicz Leszek
Modzelewski JarosławPawelski KarolRudnicki Tomasz
Siemiątkowski MarcinSobolewski DariuszSzarszewska Katarzyna
Szymanek JarosławŚwidzicki JarosławŚwierczyńska Renata
Taczyński MarekWilczek AnnaWiśniewski Rafał
Wojciechowska EwaWolman ElżbietaWróblewska Dorota
Wypij Renata

Klasa IIsb - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr Piotr Kornacki
 
Bednarska AgnieszkaDaszkowski PiotrDrelich Daniel
Dykowska JoannaFlak DorotaGębicka Małgorzata
Górka ElżbietaGrzechowiak MałgorzataHoelke Rafał
Jaworska EwaKołodziej RafałKrawczyk Bartosz
Krzyżyński RobertKuczka TomaszLemparty Paweł
Lisicki MarcinOlszewski WojciechOstałowska Estera
Paluda EwaPiontek TomaszPolanowski Marcin
Ratajczak RobertSzczęsny MichałSzewczyk Justyna
Szmyt AgnieszkaSzymczyk AgataWireńska Jadwiga
Wójcicka DorotaWróbel MateuszZakrzewski Jarosław
Zieliński Wojciech

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Wojciech Struczyński
  
Przemysław AndrusiakDamian AndrzejczakPrzemysław Betyna
Maciej DemelJarosław JaworskiDominik Klimek
Marek KowalczykDawid LewandowskiMarcin Lewicki
Krzysztof MarszelewskiDariusz PiotrowskiPaweł Ruciński
Sławomir RutkowskiMarcin RohdeMarek Ryłowicz
Sławomir StaniecRadosław SucharaPrzemysław Sztuczka
Paweł Turbak

W:2136958     P:2124481
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl