ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1991 / 1992

Wstecz   1991 / 1992   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna automatuka przemysłowa
Wychowawca: mgr Andrzej Skrzypczyk
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Gazda
 
Anczewski PiotrChmielewski SebastianJacuński Andrzej
Kierczyński PawełPawlak DariuszRobaczewski Marcin
Składanowski MariuszSkórzyński WiesławSztuczka Dariusz
Suchara WaldemarTercjak KryspinZarzyki Michał
Zgliczyński JarosławZientarski TomaszZiółkowski Waldemar

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Janusz Karpik
Opiekun grup warsztatowych: Władysław Zientarski
 
Barczewski AndrzejDębiński RobertKosadka Jerzy
Kręciszewski SławomirLewandowski JarosławMaruszak Sławomir
Prusakowski TomaszRosicki MarcinRutkowski Daniel
Sałaciński PawełWierzbowski KrzysztofWydrzyński Mariusz
Bliźniak JacekJakubczak KrzysztofKrajewski Bartłomiej
Kwiecień CezaryŁodygowski MaciejMikołajczyk Jarosław
Przybylski MariuszRuszkowski SławomirSadowski Aleksander
Tomaszewski RobertWoźniak Paweł

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: Alicja Masłowska
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
 
Buryta TomaszDąbrowski HenrykDuklas Witold
Gołębiowski MaciejJurak StanisławKrużyński Adam
Kopaczewski JarosławLipiński DariuszNowacki Tomasz
Orczykowski RobertPawlak AdamPtak Jarosław
Rokiciński RobertSadowski MariuszSojka Arkadiusz
Wiśniewski MaciejCzemiak JarosławDąbrowski Krzysztof
Głodo JarosławJankowski ArturKubasik Jarosław
Krasiński SławomirKobierski JarosławMaliszewski Robert
Oczki JarosławPaczkowski MarekPilarski Krzysztof
Pniewski DariuszSadowski MarekSeroczyński Tomasz
Warlikowski Marek

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Grażyna Radzewicz
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
      
Banaszkiewicz RobertBeyger MariuszJabłoński Michał
Kroskowski MariuszŁęc MarekMalicki Zbigniew
Pryliński AdamSkubiszak TomaszStefański Krzysztof
Bendykowski DariuszBorowicz RobertKowalewski Paweł
Lewandowski WojciechMajchrzak ArturMurawski Robert
Rapsiewicz MaciejSpecjał SławomirWiśniewski Miłosz

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Michał Strom
Opiekun grup warsztatowych: Zbigniew Drygas
  
Aguściński MaciejBecker JarosławJaguszewski Tomasz
Koczorowski WojciechK. W. (dane osobowe)Makowski Marcin
Peret KrzysztofPypno JacekRybicki Mariusz
Skopiński LeszekSzczepkowski JanSzekliński Artur
Szewczul JarosławWilkanowski PawełSzyngwelski Waldemar

Klasa Vt - Technikum Elektroniczne - Technologia podzespołów i sprzętu elektronicznego
Wychowawca: mgr Ewa Józefowicz
Opiekun grup warsztatowych: mgr Józef Gazda
 
Boruszkowski TomaszGołębiewski SławomirJakubowski Piotr
Katarzyński KrzysztofKowalski RobertLubiński Adam
Olszewski AdamRosiński RafałSzczuczko Paweł
Wołoszyk MaciejZdrojewski KrzysztofBromber Tomasz
Gumowski WaldemarKończewski MaciejKosiński Maciej
Krajewski TomaszNowicki PrzemysławPudełko Dariusz
Rutkowski AndrzejSzott RomanUlrich Tomasz
Wójcik AndrzejŻabiński Andrzej

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i aparaty elektryczne
Wychowawca: mgr Barbara Kot
 
Bednarek RafałDanielewski AdamFoksiński Zbigniew
Kordowski TomaszLewandowski JerzyMachnicki Piotr
Michalski JacekOsiński ZbigniewSawicki Krzysztof
Szymański GrzegorzBronchard GrzegorzDębiński Krzysztof
Jędrzejewski KrzysztofKulczyński AndrzejŁawicki Marcin
Majszak DariuszOlszewski PiotrRokiciński Mariusz
Szczutowski PawełZieliński Grzegorz

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr. Kazimierz Krassowski
 
Dębiński RobertGłuszak MariuszHerzok Marek
Proszkiewicz AndrzejWiwatowski WiesławZakrzewski Rafał
Dziadowiec KrzysztofGórzyński SławomirJasieniecki Zbigniew
Stasiek KrzysztofWłodarczyk MarekŻurawski Krzysztof

Klasa IIIa - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
Wychowawca: mgr Teresa Nowacka
Opiekun grup warsztatowych: Roman Szulc
 
Boniewicz TomaszBuliński SławomirCelmer Krzysztof
Janowski DominikKorolski PiotrKorzeniewski Jarosław
Kowalczyk TomaszLange DariuszLange Sławomir
Lewandowski WojciechŁochocki MarekMaciągowski Robert
Miszałowski WaldemarMłodziński DanielOgórek Mariusz
Politowski MichałSiuchniński RafałSzubring Robert
Szymczak JarosławTamiła StefanTomczak Krzysztof
Waliszewski MaciejWięckowski CezaryWiśniewski Wojciech
Wróblewski JarosławZduński GrzegorzZieliński Adam
Żuchelkowski Jacek

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: mgr Janusz Kremin
 
Bogalecki KrzysztofBrzeziński MariuszBaranowski Jarosław
Dyrda MarekHejmanowski MariuszJacuński Roman
Kamiński ArturKamiński MarekKopiński Robert
Kozłowski DariuszKrajniewski JacekKrymski Marek
Makuch CezaryUszok SebastianRobaczewski Tomasz
Rzeszotarski Marcin

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Ryszard Krawulski
Opiekun grup warsztatowych: Ryszard Krawulski
 
Chojnacki TomaszCiepliński MaciejDankowiakowski Grzegorz
Dębioch DariuszDzięgiel JarosławFaltynowski Marek
Fiałkowski DariuszJuzkiewicz WłodzimierzKarłowicz Grzegorz
Kiełbaniewicz TomaszKordel MarekKropiewnicki Marek
Latański AndrzejMurawski MaciejNowak Sławomir
Oczko RafałOtewiński JacekPaprocki Jacek
Pawlikowski JacekSarzała DariuszSobieski Radosław
Sławkowski SławomirSzczepański SylwesterTrawiński Tomasz
Trędowicz MarekTrzpiel ArkadiuszTyburski Mariusz
Tylmanowski WaldemarWarachowski PiotrWójcik Norbert
Jędraszewski SławomirSeweryn Piotr

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Oprogramowanie maszyn cyfrowych
Wychowawca: mgr Stefan Hoga
 
Bartosiński TomaszCiechanowska MariolaDziwa Mariusz
Grabowska MagdalenaGrabowski TomaszJankowski Robert
Januszewicz AndrzejKalinowski JanuszKamiński Jarosław
Kornacki PiotrKubacki JacekKudelak Beata
Lewandowski JanOlszewski PawełPerlińska Romualda
Pliszka HenrykPoreda SylwiaPozarowszczyk Hubert
Radomski JacekSmolar JarosławSobecki Adam
Sosnowski MarcinWieliczko Anita

W:2136856     P:2124379
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl