ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1986 / 1987

Wstecz   1986 / 1987   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Liceum Zawodowe
Policealne Studium Zawodowe

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Kazimiera Gółkowska
Zastępca Dyrektora: mgr Jerzy Wiewiórski

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr Janusz Karpik
Opiekun grup warsztatowych: Władysław Zientarski
       
Baumgardt MirosławJarliński IreneuszKamiński Jarosław
Kordiak ArturNowakowski MirosławPokora Roman
Poławski JarosławRudewicz DariuszSeroczyński Andrzej
Stefański MaciejSzymański PawełTruszczyński Dariusz
Wilamowski TomaszWoronowicz ErykZatorski Jacek
Zawada JacekZiemczonek Tomasz

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: inż. Tadeusz Baczyński
Opiekun grup warsztatowych: Kazimierz Józefowicz
 
Biliński SławomirChromiński PiotrCieślewicz Jacek
Cyrwus AndrzejDuś RobertGajewski Ryszard
Iżykowski RobertKusiewicz AndrzejKurek Dariusz
Piątkowski MarekPydyń AndrzejRutkowski Grzegorz
Rutkowski JacekRybicki JanuszSkrzypnik Tomasz
Stalkowski MirosławStanisławski KrzysztofStańczak Włodzimierz
Żebrowski TomaszŻuchlewski Krzysztof

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Grażyna Radzewicz
Opiekun grup warsztatowych: Włodzimierz Makowski
   
Chrzanowski PiotrCzarnecki PiotrDerbicki Dariusz
Dominikowski AdamGawełek ArturGiersz Waldemar
Jastak RafałKosowski CzesławKrajnik Lesław
Kućmierz PiotrLiebersbach JarosławNarewski Jerzy
Oziemblewski ZbigniewPasieka MaciejPepliński Marek
Przyborowski PrzemysławRyczek SławomirStankiewicz Jacek
Stępniewski GrzegorzSzczęsny WaldemarSzymański Jarosław
Wesołowski SławomirWiśniewski JanuszWiśniewski Krzysztof
Wójtowicz AndrzejZaręba WaldemarZąbik Grzegorz
Zieliński Sławomir

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Danuta Soczewińska
Opiekun grup warsztatowych: Jerzy Lewandowski
 
Belter AndrzejBiliński RobertBuczkowski Roman
Ciborski PiotrGórny PiotrJarzemski Tomasz
Jarzyna AndrzejJaworski TomaszJettka Andrzej
Kapeliński PiotrKick KrzysztofKrzywdziński Marek
Paprocki PiotrPłonka JacekSądecki Mirosław
Schodowski ArturStępiński Grzegorz

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Maszyny i aparaty elektryczne
Wychowawca: mgr Wiesław Dwojacki
     
Bazeli PawełBrochocki RafałDziemianowski Piotr
Gabryszewski AndrzejGroszewski JacekJaniszewski Marek
Klonowski JacekPietrzak MarekSumiński Mariusz
Sztoicman MarekTwardowski AdamWasztyl Jarosław
Wyszyński CzesławBłaszczyk JanuszDombrowski Dariusz
Frankowska MałgorzataGajewski MarekGrzegorek Maciej
Wiśniewski AndrzejKrzywdziński RyszardSkuza Cezary
Szkarłat TomaszSzynal ZbigniewWarot Ludwik

Klasa IIIm - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr inż.. Władysław Pieńkowski
Opiekun grup warsztatowych: Roman Ziegardt
 
Baron JacekGembarski AdamJacek Sławomir
Kraszewski DariuszMaciejewski SławomirMieczkowski Andrzej
Pawłowski KrzysztofPoczwardowski DariuszStaszkiewicz Waldemar
Sztul SławomirWójciak Zbigniew

Klasa IIIb - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wychowawca: Józef Partyka
 
Bskowski RobertCugier DariuszDembski Sławomir
Grabowski RobertGryszka MaciejKotkiewicz Wojciech
Kowalski GrzegorzKwiatkowski WaldemarLewandowski Marek
Łukaszewski SławomirMalec RomanNapolski Tomasz
Osiński WaldemarPliszczyński MariuszPrzymorski Jacek
Stoliński KrzysztofŚwitajski SławomirWiśniewski Mariusz
Woźniak Mikołaj

Klasa IIIg - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
Wychowawca: Witold Gawlik
 
Ambroziak MirosławChołaściński TomaszChojnacki Tomasz
Cichocka DorotaCzajkowski DariuszDąbrowski Krzysztof
Dobosz LeszekCzapski JacekGodzina Sławomir
Grabowski TomaszGrocholski PiotrJagielski Jarosław
Janowski IreneuszKalinowski JanuszKlimek Wojciech
Kowalik MariuszKowalski TomaszNiewiemski Bogumił
Podgórski MarekPodgórski PiotrŚniady Robert
Śnietka AndrzejTyburski JarosławWojnowski Witold
Wojtasik JarosławWszelak GrzegorzZalewski Przemysław

W:2136960     P:2124483
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl