ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1977 / 1978

Wstecz   1977 / 1978   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Diesan Nikonowicz
Zastępca Dyrektora: mgr Jan Wojdyło
Kierownik Warsztatów: mgr inż. Michał Dejewski
Zastępca Kierownika Warsztatów: Stanisław Pydyń
Zastępca Kierownika Warsztatów: inż. Franciszek Wamka
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Zdjęcia z imprez ogólnoszkolnych i inne
                              

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Anna Rejewska
 
Adamiak PiotrBloch ZbigniewCieloch Grzegorz
Chru¶ciński MirosławFrankiewicz PiotrGaliński Józef
Graszka JanuszJagielski FranciszekJankowski Zenon
Jastrzębski SławomirJóżwiak MarianJóżwicki Włodzimierz
Kamiński TomaszKowalski AdamKowalski Henryk
Kozłowski KrzysztofŁosin DariuszMarcinkowski Janusz
Obuchowicz JanOlejnik JanOsiński Marian
Pawlisz KrzysztofRak SławomirRemlain Bolesław
Sadowski MarekSikorski WłodzimierzSkowroński Marian
Smolski MichałStaszewski AndrzejSzmit Krzysztof
Szóstek JarosławWardęcki ŁucjanWi¶niewski Wiesław
Woszczyński AndrzejWujak MirosławZieliński Czesław
Zurawski Grzegorz

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny matematyczne
Wychowawca: mgr Danuta Kasjan
  
Bakalarczyk MichałBłahyj WaldemarBłaszczyk Wanda
Ci¶lewicz MarianDrzewiecki DariuszDudkiewicz Ryszard
Geisel JanuszGłowacki AndrzejGołomski Krzysztof
Górski ZbigniewGumowski JacekJurkiewicz Krzysztof
Konrad JanuszKossakowski JanuszKamiński Zbigniew
Kostur MałgorzataKozłowski JanuszKrawulski Romuald
Kułaczkowski DariuszLenc PiotrŁużyński Tomasz
Matacz AndrzejMausolf MariuszNiezgoda Maciej
Osiński GrzegorzOziemkiewicz EugeniaRuta Alina
Szulta MarekSzupryczyński JanuszSmiechowski Jan
Uzarowicz MariuszWierzbowski MirosławZieliński Zbigniew

Klasa IIIi - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: mgr Disan Nikonowicz
 
Barczewski BernardBudzanowski HenrykD±browska Barbara
Grzelka EwaHojder AdamKoper Renata
Krzemiński BogdanKuska PiotrKubik Danuta
Lewandowski MarianLewandowski AndrzejM±czka Zbigniew
Murawski JanPawlak MaciejPełkowska Grażyna
Plaskiewicz MarekRzymska TeresaSzubert Danuta
Szukalski StanisławBrzozowski WojciechBukowski Piotr
Buszyniewicz AndrzejCierocki MarekDynas Janusz
Dzieniszewski WiesławFilipiak RyszardFr±szczak Grzegorz
Górniak RomanGórny RomanGrochowski Grzegorz
Grubecki GrzegorzKalwasiński BogdanKołodziej Jan
Korzeniewski KrzyszlLewandowski AndrzeŁoza Andrzej
Mikołajczyk GrzegorzNikandrow RomualdPietrzak Grzegorz
Pokuciński ZbigniewSkrzypczyński SławoiTomczyk Daniel
Wilczewski MarianWiniarski AndrzejWyszyński Grzegorz
Zabłoński GrzegorzZebrowski Piotr

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr inż. Kazimierz Szymanek
 
Czupa StanisławDobber TadeuszDybowski Mirosław
Fordoński MarekGacioch JanJastrzębski Grzegorz
Kauffman BogdanKozak BogdanKowalski Janusz
KoĽlikowski AlojzyKunowski AndrzejLetkiewicz Mariusz
Marczak PiotrM±czkowski WojciechMichnicki Andrzej
Miłoszewski HenrykNass BogdanNieczypor Janusz
Nickel JerzyPawłowski JanuszPonczek Wojciech
Rentflejsz KrzysztofSieradzan WiesławSosnowski Piotr
Trokowski HieronimStefański MarianTodrowski Jan
Fr±ckiewiez ViolettaHędzelek MirosławKierzkowska Aneta
Klepinowski MarekKrawczyk DanutaKruszka Tadeusz
Mioducki ZbigniewOrylski PawełRze¶nicki Andrzej
Skólmowska RenataWadych KrystynaZachwiej± Maria
Zakrzewska KrystynaZielińska AlinaŻuławski Jan
Smużyński LeszekCherek Roman

Klasa IVl - Liceum Zawodowe - Monter urz±dzeń elektronicznych
Wychowawca: mgr Maria Macina-Kmiecikowska
    
Cłapiński ZbigniewDubiński JerzyDybowski Roman
Galicz KazimierzGapa JolantaGęsicki Krzysztof
Giszczak WaldemarKarczewski WitoldKordas Stanisław
Lejchmic MarekNikandrow LeszekNowakowski Andrzej
Olejnik ZdzisławPaczkowski AndrzejPilarska Alicja
Ratke MarekSkulimowski KrzysztofSoczewiński Piotr
Spychała HannaSujkowski AndrzejWasiak Grażyna
Winczura WiesławWyczyński KrzysztofZalewska Maria
Zalewski PiotrZatorski HenrykZaworski Dariusz
Zeifert LeszekZieliński Piotr

W:2147688     P:2135211
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl