ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1975 / 1976

Wstecz   1975 / 1976   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Zastępca Dyrektora: mgr Diesan Nikonowicz
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Zastępca Kierownika Warsztatów: inż. Franciszek Wamka
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Zdjęcia z imprez ogólnoszkolnych i inne
   

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Benedykt Deptuła
 
Banicki LeszekBazylewicz MarekBielak Mirosław
Bolewicki AdamBorkowski RyszardBrewka Piotr
Czarnowski PiotrDługosz AdamDobkiewicz Jerzy
Dombrowski AndrzejDudowicz AndrzejGoluba Hieronim
Holz RomanGawroński ZdzisławJaczkowski Zygmunt
Jakubowski KrzysztofJasiński StanisławKampert Mariusz
Kłosiński JanuszKobusiński GrzegorzKokoszewski Jacek
Kolasiński ArkadiuszKondraciuk ZbigniewKozakiewicz Jerzy
Krakowski MarekKrawulski AndrzejKruszewski Mieczysław
Małolepszy TadeuszMarchlewski AndrzejMigawa Andrzej
Parda FranciszekRozpłoch JerzySkórczyński Marek
Tomiak MarekTwardowski ArkadiuszWalaszek Grzegorz
Wojtowicz LeszekWróbel RyszardWyrosławski Zbigniew
Zabłocki MirosławZacharek JacekZaleski Piotr
Ziehlke KrzysztofZiemkiewicz Włodzimierz

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny matematyczne
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Łuczak
 
Banaszkiewicz MirosławaBartkowski MirosławBonselewski Jan
Brzeziński JerzyBrzozowska RenataCzamęcki Zdzisław
Derkowski KrzysztofFlorczak ZdzisławGramacki Sławomir
Kalasiński MarekKarnowski KrzysztofKiliszkiewicz Anna
Konarski StanisławKozłowska AnnaKrach Zbigniew
Krygier PiotrKupnowickI MarekKupski Andrzej
Kuryk GrażynaKwiatkowski AndrzejMakowski Mirosław
Michalak RomanMiętkiewicz ZbigniewMiłek Leszek
Paczkowski KrzysztofPapis HelenaPolatowski Romuald
Reszyński JanuszSkonieczny JózefSnopek Janusz
Tarłowski RomanTemplin BarbaraWiśniewska Grażyna
Wolińska DanutaZuchowska ElżbietaZukowski Zbigniew

Klasa IIIg - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Borysiak HannaDereń ZbigniewGajewska Teresa
Janczura GrażynaKotlarz BogusławLipiński Roman
Pielak DanutaRogiewicz KrzysztofWalkowiak Wiesław
Wilczek LidiaZdunek StanisławaDussa Tadeusz
Goc JerzySurdyka JanOwczarczyk Kazimierz
Ziemska EleonoraSzmyd Zdzisława

Klasa IIIi - Technikum Mechaniczne - Obróbka skrawaniem
Wychowawca: ??
 
Brzęcki AndrzejBudzyński LeszekChrupek Jan
Fogel MichałKamiński IreneuszKessier Dariusz
Konczalski MirosławKrzemiński AndrzejKrzyżanowski Piotr
Kurto GrzegorzMajchrzak ZbigniewManikowski Zbigniew
Michalak BogumiłRudewicz MirosławSiewierski Andrzej
Sobolewski KrzysztofTokarski AndrzejTroch Andrzej
Warot AdamWitkowski Mieczysław

Klasa IIIh - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: ??
 
Beyger ZenonBrożek KrystynaBielski Mirosław
Cieszkowska GrażynaDammer HenrykDzieszka Maria
Krzemień TadeuszKawałkowski KrzysztofLuberadzki Wojciech
Mierzwa JanNowak BarbaraOlszewski Zbigniew
Osmanowski ZdzisławPańka JanPolniaszek Ryszard
Repelowicz RemigiuszRogalski ZbigniewRumińska Wanda
Tomczyk HenrykWinnicki GabrielWiśniewska Małgorzata
Zduński MichałCichowicz Tomasz

Klasa IIIj - Technikum Elektryczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: ??
 
Bendlin AndrzejBrzuszkiewicz AdamButlewski Henryk
Drelichowski RemigiuszDrużyński KrzysztofFafiński Edmund
Dylegowski KrzysztofGrabowski KazimierzGutmański Jan
Jabłoński AndrzejJarzyna IreneuszKrzywania Ryszard
Pawlewicz BogusławRumiński LechSieradzan Mirosław
Skibiński KrzysztofSobucki KrzysztofTomczak Józef
Truszczyński StanisławTyzinowski GrzegorzTyszkowski Witold
Wasiniak JózefWilczyński JanZuchowski Witold

Klasa IVl - Liceum Zawodowe - Monter urządzeń elektronicznych
Wychowawca: klasa I i II - mgr Józef Olszewski, klasa III i IV- Witold Gawlik
 
Bulczyński PiotrChadrysiak HannaDzikowski Andrzej
Gajek JanKamiński StefanKończalski Andrzej
Lichy EwaŁapa TadeuszMatosek Wiesław
Paprocki JerzyOsiński JerzyOlszewska Krystyna
Piotrowski EugeniuszPociżnicki AndrzejPokora Stanisław
Skowroński ZbigniewSobań WładysławSnopek Henryk
Sokołowski LeszekStasik ZdzisławTraczykowski Piotr
Wieczorkowski AndrzejWiśniewski GrzegorzWojnowska Lidia
Ziółkowski MichałCiesielski AndrzejRutkowski Adam
Siwek ZdzisławSchultz AndrzejZłakowski Andrzej

W:2147710     P:2135233
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl