ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1972 / 1973

Wstecz   1972 / 1973   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr Feliks Lipkowski
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Zastępca Kierownika Warsztatów: inż. Franciszek Wamka
Kierownik internatu szkolnego: mgr Henryk Iwański

Klasa Va - Technikum Mechaniczne - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: mgr Anna Rejewska
 
Bartnik JerzyBazylewicz AndrzejBek Wiesław
Bobiński MarianBrzezicki ZbigniewCiemiński Mirosław
Cywiński RyszardGajewski JerzyGastoł Zenon
Gutowski BogdanKadłubowski AlfredKępski Stefan
Kmieć JanKorpal AndrzejKrak Andrzej
Kubacki TadeuszLatoszek ZbigniewLiniewski Andrzej
Łukasik ZbigniewMakowski RomanMałecki Lech
Małkowski MariuszMinkowski GrzegorzMorawski Andrzej
Oswałdowski HenrykPacholski JanuszP±czka Zbigniew
Pedrycz AndrzejRumiński AndrzejRuszkowski Piotr
Tunowski GrzegorzFabiański MarekGrzesiak Andrzej

Klasa Vb - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Eleonora Grotkowska-Brajczewska
  
Bartosiak JanuszBanchrowicz JerzyBorowicz Stanisław
Derebecki LechDębiński KazimierzDudziński Janusz
Gurtowski RyszardKleczkowski WiesławKnioła Zbigniew
Koprowicz StanisławKusior BogdanLegan Wiesław
Lewandowski JanuszLipiński AndrzejM±dzielewski Mieczysław
Michalski AndrzejOsiński KrzysztofOsiński Wiesław
Patuła AndrzejPreuss WładysławRudnicki Krzysztof
Safier BogusławSypniewski WojciechTroszyński Ryszard
Węgrzyn WiesławZwierzchowski Józef

Klasa Vc - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Mieczysław Bardziński (1968..1970) i mgr inż. Tadeusz Baczyński (1970..1973)
                  
Belski KrzysztofBernacki SewerynBłaszczyk Wojciech
Diakowski WiesławGrzywacz StefanJagielska Mirosława
Janiszewski JanuszKalinowski RyszardKamiński Zbigniew
Karczewski AndrzejKarulski AndrzejKropiewnicki Albin
Kuciak ZbigniewKulpińska MałgorzataLesek Zenon
Liszaj WiesławaMroczkowska LucynaNowak Jacek
Olszewski WiesławOrłowski GrzegorzPaprocki Benedykt
Pniewska GrażynaPodolski KazimierzRosiński Jan
Rzekanowski WojciechSerwicki JózefStachowiak Zbigniew
Trawińska AleksandraWiniarski ZdzisławWłodarczyk Bogdan
Wojciechowska Benedykta

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Elektromechanika ogólna
Wychowawca: mgr Alicja Masłowska
 
Andraszyk SzymonBadeusz JózefBawelska Urszula
Bocewicz JózefCentkowski WłodzimierzChmielewski Marek
Dominikowski KrzysztofDrzewucki RomanEliasz Mariusz
G±siorowski JanuszGiełżyński JerzyGrużlewski Marian
Jaworski StanisławJurkiewicz ZenonKordyzon Andrzej
Ko¶ciecka BarbaraLubański BenedyktMalec Jan
Makowski KrzysztofNagórski KrzysztofNowicki Ireneusz
Rosada AndrzejRosiński AndrzejSrokowski Zbigniew
Stasiak HenrykSliwiński MarianSwis Kazimierz
Tomczak JerzyW±tor MirosławWelka Jan
Wilczyński RomanWolski RyszardZatarski Wiesław
Zwierzyński Janusz

Klasa Ve - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Danuta Kasjan
 
Araszewicz JerzyCelmer WaldemarCiarkowski Andrzej
Dawidowicz AndrzejDrobniewski WitoldDudojć Bolesław
Dybowska ElżbietaGieryng JerzyGrupa Krzysztof
Iwińska BożenaJagas DanutaJanowska Mirosława
Kamiński KazimierzKiełbasa MarekKrupczyński Andrzej
Langowski WojciechLewandowska ZofiaLudwiszewska Grażyna
Marynowski StanisławM±drala WacławNienastowicz Stanisław
Osiński WojciechPieńkowski ZbigniewRogowski Lech
Sikorski AdamStawska MariaSzupryciński Józef
Tarasewicz TeresaTomczewski StanisławWieczorkowski Ludomir
Wi¶niewski MarekZacniewski AndrzejZubel Tomasz

Klasa Vf - Technikum Elektryczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr inż. Benedykt Deptuła
 
Angowska AnnaBieńkowski StanisławBrzeziński Zbigniew
Buczyńska MariaD±browski JanDziałdowski Andrzej
Fiałkowska JaninaFirlej JanFijałkowski Kazimierz
Gwizdalska LidiaGzella EwaKiełczewska Mariola
Kaługa AleksanderKuryk MirosławKuĽnia Stanisław
Łukowska AnitaMakowski WłodzimierzMalinowski Mirosław
Mikuć MarekNazarewicz MarekOstrowski Lech
Piórkowski RomanRadwański MarianRunowska Elżbieta
Sobociński JózefTafliński AndrzejTurowski Józef
Ułanowska MarzennaWargin GrażynaWazgird Andrzej
Wi¶niewski JanuszZasadzka AnnaKlockowski Jan
Jankowski Andrzej

W:2047922     P:2035377
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl