ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1968 / 1969

Wstecz   1968 / 1969   Dalej

TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE, ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA, LICEUM ZAWODOWE, POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE

Dyrektor: mgr Feliks Lipkowski
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Władysław Pieńkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Kierownik internatu szkolnego: Zygmunt Sabiniarz

Klasa Va - Technikum Mechaniczne - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: mgr inż. Michał Dejewski
 
Aszkiełowicz ZbigniewBanasiak KrzysztofBochocki Wiesław
Bojanowski AndrzejBrzozowski TadeuszCedro Jan
Ciunel AntoniCzarnooki AndrzejDerkowski Tadeusz
Goliński WładysławGużniczak TadeuszJasiński Jan
Kozłowski JerzyKurkowski GrzegorzKwiatkowski Janusz
Lewicki HenrykMatusiak WiesławMioduski Eustachy
Muszytowski WojciechOlechnicki WiesławOstolska Halina
Piątkowski ZenonPromiński CzesławPrzybysz Roman
Radziejewski WojciechRudnicki EdwardSiemieniecki Bronisław
Szukaj JerzyUrbański JerzyWojnowski Ryszard
Wrzesiński JózefUłanowska Jadwiga

Klasa Vb - Technikum Mechaniczne - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: Władysław Sawrycki
 
Ardanowski WiesławBielicki MarianBłachnio Antoni
Chorosz TomaszDemski ZenonDeręgowski Piotr
Figurski JanFrankowski JózefGałecki Witold
Jasiński KrzysztofJaworski ZenonKarnowski Grzegorz
Kasparow MichałKowalski TadeuszKozianowski Sławomir
Kozłowski AdamKrawczyk JerzyKwiatkowski Dariusz
Lebowski WiesławLewandowski WojciechMaćkiewicz Tadeusz
Makowski ZbigniewPietrzak AndrzejPodlasiński Henryk
Poniatowski StanisławRafiński LechRogacki Jan
Siedlecki WaldemarSkonieczny MariuszStarczewski Krzysztof
Szatkowski JanuszSzczodrowski TomaszWalukiewicz Grzegorz
Zajączkowski Józef

Klasa Vc - Technikum Elektryczne - Pomiary przemysłowe i automatyka
Wychowawca: mgr inż. Władysław Pieńkowski
       
Afeldt JerzyBeszczyński GrzegorzBorkowski Marek
Cegła JanuszCzarnecki KazimierzKalka Krystian
Kolankowski WłodzimierzKozicki MarekKsiężny Lech
Kulik LechKurzyński WojciechŁypkowski Ryszard
Mazurek MirosławMickiewicz HenrykNalikowski Romuald
Przytula JerzyRomankiewicz ZdzisławSkański Marek
Słowiński TomaszSobólski AndrzejStachowska Grażyna
Tomkiewicz ZbigniewUrbaniak MarekWoźniak Adam
Żenowski ZbigniewKroplewski MarianCybertowicz Jakub
Zdrojewski TadeuszPawlikowski ZenonPsuty Antoni
Wolski Ryszard

Klasa Vd - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Alicja Masłowska
 
Anszperger AndrzejBecel JerzyDynarski Adam
Gabryjeluk StanisławGoralewski JózefGuzowski Janusz
Górny JerzyKalisz HeliodorKarbowska Teresa
Kmiecikowski JózefKochanowski KrzysztofKukowski Zdzisław
Kuligowski AdamKwiatkowski PiotrMaruszewski Kazimierz
Matyasik AndrzejMiszewski MirosławMyśliwek Krystyna
Nikel ZbigniewPerlik EdwardPietkiewicz Leonard
Radomski JanuszRumiński WłodzimierzRupa Mirosław
Ruta BenedyktSzałucki JanSzczygieł Ryszard
Wieczorkowski KazimierzWyszogrodzka JadwigaZieliński Zbigniew

Klasa Ve - Technikum Elektryczne - Elektronika
Wychowawca: ??
 
Mańkowski EdmundNowakowski ZbigniewSkonieczny Romuald
Skubik EugeniuszAndrzejewski ZenonArens Jan
Białecki AndrzejBiesiadowski RyszardBojanowski Andrzej
Gębka JanGliszczyński AdamGurgul Jan
Jeziorski EdwinJuchniewicz MichałKadukowski Jerzy
Kamionka AndrzejKaraszewski JanuszKłos Kazimierz
Kopczyński AntoniKowalski WiesławKunicki Henryk
Lewandowski StefanMańczyk JerzyMięsikowski Paweł
Olszewski KazimierzPiasecki MarianRatajski Jerzy
Skrzyszewski IreneuszSmenda JerzyStopikowski Bogdan
Szałkiewicz MichałTomasik StefanWesołowski Wiesław
Wiśniewski Leszek

W:1603340     P:1590368
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Dla Gimnazjalistów | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl