ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 1954 / 1955

Wstecz   1954 / 1955   Dalej

PAŃSTWOWE LICEUM I GIMNAZJUM ELEKTRYCZNE, TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNE
Gimnazjum Elektryczne
Liceum Elektryczne
Technikum Mechaniczno - Elektryczne

Dyrektor: mgr Witold Lewandowski
Zastępca Dyrektora: mgr Feliks Lipkowski
Kierownik Warsztatów: Władysław Fijołek
Zastępca Kierownika Warsztatów: Henryk Katafias
Kierownik internatu szkolnego: Józef Nowak

Klasa IVa - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: inż. Feliks Borowski
  
Atemborski StanisławDembek LechDębowski Antoni
Dybalski StanisławFleiszer JerzyFrydrych Jan
Jabłoński MichałKolossa GerardKawecki Kazimierz
Kwiatkowski JanKrysztofiak HenrykKubiak Maria
Liberki KordianMalec JanPałka Józef
Piasecki MarianPrzyborowski CzesławPydyń Stanisław
Ryłow JerzySeta MieczysławSzymański Edmund
Thiel SylwesterTomkowiak RyszardZieliński Andrzej

Klasa IVb - Obróbka metali skrawaniem
Wychowawca: S. Sus
  
Brzozowski AndrzejGawryłkiewicz ZbigniewKłaczyński Marian
Biliński RajmundBogucki MedardChełminiak Zdzisław
Cieciura CzesławCiechalski StefanCuper Czesław
Czynsz WładysławDębrowski EugeniuszDechnik Henryk
Finc KazimierzJaszkin ZbigniewKata Kazimierz
Kubiak HenrykKielecki ZdzisławKosiński Edmund
Królikowski EdwardMaćkiewicz ZygmuntMarcinkowski Franciszek
Nierychlewski JerzyRękas KazimierzSulencki Ryszard
Szreder BogdanPiwoński RyszardWesołowski Henryk
Więckowski LechWierzbowski JerzyZakrzewski Jan
Zagórski Tadeusz

Klasa IVc - Budowa aparatury elektrycznej
Wychowawca: ??
 
Bagiński WiesławBartoszewicz RomanCzerwińska Anna
Gałązka StanisławIwanowski ZbigniewJasieniecki Waldemar
Kaczmarek MarianKowalski JanuszKowalski Piotr
Kwieciszewski RomanKellas JerzyLipiński Wiesław
Lempska EligiaŁaukajtys BogusławMendyk Marianna
Mularczyk JanuszPrzekwas StanisławŚwistkowska Janina
Szeszko KrystynaSzulc EugeniuszWojtasik Zofia
Znaniecki ZbigniewLewandowski Jerzy

Klasa IVd - Budowa aparatury elektrycznej
I półrocze 1951/52, klasa Ib - 4-letnie Technikum Elektryczne Ministerstwa Przemysłu Ciężkiego - Wydział Urządzeń Elektrycznych
II półrocze 1951/52, klasa Ib - Wydział Budowy Aparatury Elektrycznej
I półrocze 1952/53, klasa II c - Specjalizacja Aparaty Elektryczne
II półrocze 1952/53, klasa II c - Wydział Elektryczny - Budowa Aparatów Elektrycznych
1953/54, klasa III - Wydział Elektryczny - Budowa Aparatów

Wychowawcy: klasa I - Eugeniusz Siedlecki, klasa II - Kazimiera Starzyńska, klasa III - Bernard Dietrich, klasa IV - Zygmunt Ezupowicz
 
Borys BolesławCimoch KazimierzDorniak Zbigniew
Dubowik BogusławFiglarowicz StefanFiałkowski Bogusław
Gierszewski EdmundGrządkowski MieczysławKaraszewski Roman
Kulig JanLeśniczak TadeuszMarczewski Romuald
Pasternakiewicz JanuszPedrycz StefanSmoliński Mariusz
Świebodziński MedardWilczewski MichałWilmański Henryk
Wyrzykowski JanuszZagórski Aleksander

Klasa IVe - Budowa aparatury elektrycznej
Wychowawca: Jerzy Kowalski
 
Grochociński WojciechGawron MirosławKempa Edmund
Chantkowski StefanCzarnooki MarianChmielewski Andrzej
Erdmann JerzyFalkowski TadeuszFiałkowski Jerzy
Goniszewski EdmundKurek ZbigniewLange Andrzej
Michalski ZenonManikowski StanisławNorkowski Jerzy
Piechocki RyszardTrawiński TadeuszTarliński Marian
Więckowski JanWiśniewski MieczysławZieliński Henryk
Zimmerman Henryk

Obróbka metali skrawaniem (Wydział dla pracujących)
Wychowawca: ??
 
Balcerak LeokadiuszBuntkowski JerzyBonowicz Franciszek
Gołaszewski TadeuszHasse MieczysławHyra Kazimierz
Jankiewicz IzydorKorytowski WacławPiotrowski Włodzimierz
Siodelski JózefStrom JanSzukalski Mieczysław
Łykowski SylwesterKalczyński AntoniBochentyn Zygmunt
Brewka Kazimierz

Budowa aparatów elektrycznych (Wydział dla pracujących)
Wychowawca: ??
 
Brzeski WojciechChristke EugeniuszChrzanowski Henryk
Gutkowski ZdzisławJaskułowski JózefKamiński Kazimierz
Karaszewski JózefŚliwowski CzesławWackowski Sylwester
Zalewski Józef

W:2132801     P:2120324
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl