ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2017 / 2018

Wstecz   2017 / 2018   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVb - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska
 
Kamil BłaszczakJakub CzekałaArkadiusz Dekowski
Aleksander GąsowskiMateusz GogolinDawid Gurzyński
Mateusz GuttmannKrystian KozłowskiDawid Krupka
Piotr KrużewskiGrzegorz KwaśnikMarek Lewandowski
Paweł ŁubiankaPatryk MajszewskiDominik Michalski
Kewin MuranowskiKacper OsińskiWojciech Rogaczewski
Patryk SzablewskiDominik SzczawińskiAdam Szwandziak
Mateusz TalkowskiMikołaj WalerychAndrzej Węglerski
Piotr WłodkowskiMarcin Wróbel

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Adrian Weredycki
 
Dawid BuchalskiBorys BurkowskiKacper Dykowski
Arkadiusz JaworskiTymoteusz KaprońBryan Komolibio
Łukasz KrupskiŁukasz KurminSzymon Lewandowski
Konrad LisińskiBartosz ŁyszczarzJakub Malanowski
Adrian NiedziałkowskiAleksander PuntMarek Rękas
Karol SytniewskiMiłosz SzymborskiAdam Topolski
Dawid WegnerowskiWiktor WeissRafał Wojciechowski
Krzysztof ZambrzyckiJakub Żyśko

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Małgorzata Szwec-Zielińska
 
Weronika AdamskaArtur BartoszewiczKamil Budzisz
Bartosz DąbkowskiMichał ForemskiArtur Głowiński
Mateusz GumowskiKacper JózefkowiczJakub Jurkiewicz
Michał KozłowskiKacper MarkiewiczMaciej Miłek
Łukasz StanisławskiKarol SzpejenkowskiSzymon Szubryczyński
Bartosz SzynkiewiczDominik ŚleszyńskiHubert Woźniak
Maciej ZajączkowskiŁukasz ZawistowskiPaweł Złakowski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Hanna Żubkowska-Ptaszyk
 
Szymon BonieckiDawid BortkiewiczSzymon Brzoska
Daniel ChłopekMateusz DybkaDawid Dziarnecki
Krzysztof GawęckiSławomir GołembiewskiMichał Gólczyński
Tomasz GrobelskiMateusz GrudowskiKrzysztof Kawczyński
Tobiasz KopycińskiMarek MajewskiJakub Mikołajczyk
Filip MikulskiMiłosz NajderekMarian Polewczyński
Miłosz PopławskiDamian SekulskiPaweł Suchorzyński
Mateusz SutkowskiRadosław WilczekSzymon Żywicki

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr inż. Danuta Gabriel
 
Maciej DomagalskiKarol DziurlaOlgierd Formanowicz
Damian GęsickiOliwier GirguśPaweł Głos
Norbert HamerlaMateusz JanowiczAdam Kajdasz
Bartłomiej KamińskiPiotr KamińskiKlaudia Kanarek
Patryk KleczekRadosław KornackiKarol Kuehn
Michał LaskowskiBartosz MierzyńskiMateusz Muniak
Mikołaj RachunaMateusz RuszkowskiPiotr Sikora
Adriana SzalkowskaPiotr SzmigielDawid Voss
Miłosz WiśniewskiKatarzyna ZiędalskaMikołaj Zygmuntowicz

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Sławomir Rudzki
 
Przemysław GałązkaPatryk JaniszewskiBartosz Jaworski
Monika JędrzejewskaSebastian KamelaMarek Kowalski
Mateusz LeśniewiczKrystian ŁaweckiŁukasz Małecki
Michał MigdalskiAdam ParulskiKarol Przekwas
Adrian PrzybyszewskiMaksyilian RękawekMichał Rogala
Krzysztof RutkowskiKacper RygielskiŁukasz Rzepka
Karol SkałeckiPatrycja StawskaDawid Szałyga
Bartosz SzwedkowiczKamil TalarekJakub Wirfel
Igor WojakDawid Wojcieszak

W:2136851     P:2124374
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl