ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2016 / 2017

Wstecz   2016 / 2017   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVb - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Izabela Czeterbok
 
Kamil BojanowskiPiotr BonieckiMaciej Brzeziński
Tomasz CelebuckiFilip DomagalskiPiotr Gajtkowski
Mateusz GołębiewskiPiotr GutowskiWojciech Hak
Krzysztof JabłonowskiRobert JankierskiMateusz Kasprzak
Jakub KaszubaKrystian KmiecikowskiBartłomiej Łuniewski
Tymon MajewskiMateusz MisiorowskiMikołaj Oczki
Patryk PietrzakMateusz UrbańskiKacper Wiłkojć
Rafał WolinBartosz WoźnickiDamian Zalewski
Jakub Żak

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Sylwia Sajdłowska-Mochalska
 
Maciej CebulakBartosz DudzikDamian Gniadek
Beniamin GołaszJarosław GrębockiPatryk Jakub Jenczewski
Jakub Robert KamińskiBartosz KlimzaKarol Mateusz Kluczyński
Dawid Dominik KonczalskiKamil KotarskiDariusz Kwiatkowski
Dawid Paweł ŁukaszewskiKamil Damian MarcinkowskiKonrad Robert Sztandarski
Wiktor Krzysztof SzymańskiPiotr Tadeusz TomaszewskiPaweł Krzysztof Tomczak
Łukasz Wojciech TrzpilMateusz TumińskiŁukasz Marcin Wiśniewski
Szymon Patryk Wiśniewski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Lucyna Mazur
     
Daniel BratkowskiJakub BrzustewiczPatryk Dąbrowski
Patryk GimińskiDominik GrelewiczKarol Jurkiewicz
Agnieszka KaralusPatryk KonopaJoanna Konopacka
Przemysław KowalskiMateusz KrukMateusz Lewandowski
Patryk MajewskiPatryk PrzysuchaJakub Szczutkowski
Bartłomiej Tadajewski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Dominika Warska (kl. I, II, III), mgr Lucyna Mazur (kl. IV sem. 1), mgr Dominika Warska (kl. IV sem. 2)
 
Bartosz BalcerzakRadosław BernaciakBartosz Czerwiński
Łukasz DerendaMariusz DębskiPiotr Gózowski
Bartłomiej KiełpińskiMateusz KozłowskiKamil Kruszyński
Dawid KryskaAdrian KubikKamil Maćkiewicz
Krystian NowickiSzymon PłomińskiMarcin Prątnicki
Jakub RybskiPatryk RybskiJakub Skrzek
Tomasz RymarkiewiczPaweł WitkowskiSeweryn Zalewski

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Violetta Kalka
 
Tomasz BabiakZbigniew CiupakAdrian Czekała
Michał DobrzenieckiMariusz DziedzicPatryk Faleński
Rafał GodzinaDamian JakubowskiOktawia Janczarska
Maciej KamińskiKlaudia KanarekAleksandra Krawczyk
Daniel KrzyżanowskiKrystian LewandowskiMateusz Lewicki
Radosław LisewskiBartos NahajowskiMichał Niccolini
Dawid OlejnikJakub OrganiściakKacper Piotrowski
Szymon RajczykMarek ReszkaAndrzej Schmidt
Mateusz SzablewskiKarol WeynaSzymon Witkowski
Mikołaj Zięba

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Ewa Wdowczyk
     
Filip BaraczTomasz DąbrowskiPrzemysław Dobrzyński
Dominik FałkowskiIgor GrzankowskiPaweł Grzywna
Karol JakubiakRadosław JakubskiKarol Kaznowski
Maciej KickPatryk KosobuckiHubert Kraśniewski
Damian LewandowskiPhilip ŁawniczakSzymon Łuczak
Maciej ŁukasikMarcin MolendowskiFilip Naumann
Dawid OlszewskiRobert PiórkowskiTobiasz Pokorniecki
Paweł RogiewiczDawid SiedleckiIreneusz Sieminski
Wojciech SikorskiAdrian SkoniecznyKamil Sobczak
Karol StefańskiMiłosz TuszyńskiDamian Urbański
Rafał WierzchowskiAdrian Żakowski

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka
    
Kamil BojanowskiPiotr BonieckiPaulina Daśko
Łukasz DerendaFilip DomagalskiPiotr Gutowski
Agata GuzDamian LewandowskiMateusz Lewicki
Justyna KamińskaMaciej KamińskiSandra Kaszak
Dawid OlszewskiSzymon PłomińskiAnna Przekopowicz
Paweł RogiewiczDamian UrbańskiJoanna Wilińska
Agata Wyborska

W:2147688     P:2135211
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl