ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2013 / 2014

Wstecz   2013 / 2014   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Małgorzata Łopatko
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Dorota Zaklikowska
 
Maciej BerentMaciej BętlewskiŁukasz Ceglecki
Dawid DąbrowskiMichał DunajskiPiotr Gajtkowski
Sebastian GodzinaKamil GrzywińskiBartłomiej Jurkiewicz
Szymon KalbarczykSzymon KaźmierczakDawid Kęsicki
Łukasz KiełpińskiSławomir KnopMarcin Kowalczuk
Paweł LemańskiDamian MatyjaszekPatryk Olkowski
Damian PokornieckiMateusz PotyraDominik Skrodzki
Jakub SpecjalskiKamil SzatkowskiMarcin Wernerowski
Wojciech WiśniewskiMateusz Wróblewski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Małgorzata Szwec-Zielińska
      
Tomasz AdamczykMiłosz AndrzejewskiDaniel Balcerski
Maciej BergmańskiMarek CzeszelŁukasz Filipek
Rainer Finz-ZiemkiewiczPrzemysław GackowskiKarol Kalinowski
Damian KlarkowskiSzymon KrajnikMarcin Kwiatkowski
Radosław MałeckiDawid MazankaMariusz Mazurkiewicz
Robert ParadowskiKrzysztof PawłowskiAdrian Prusakiewicz
Kamil PrzeczewskiCezary PrzystałŁukasz Różycki
Łukasz SzynkiewiczŁukasz TrzpilPatryk Wesołowski
Rafał WiśniewskiMichał Zakierski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Dominika Warska
 
Piotr BanaszekMarcin BartoszyńskiJakub Ciepliński
Dawid CzapskiMichał CzarneckiPaweł Czarnecki
Dawid DrzażdżewskiMateusz FrąszczakMaciej Gałązka
Kamil GręźlikowskiPatryk JasińskiKrzysztof Marchlewski
Mateusz PorębskiJakub PuczkarskiAdrian Rapsiewicz
Szymon SadowskiMateusz SzatkowskiAdrian Śliwiński
Bartosz WiśniewskiTomasz WnuczyńskiAndrzej Wojciechowski
Rafał Zielaskiewicz

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Michał Szymczak
      
Piotr BoniewiczSebastian ChmielewskiNatalia Jatkowska
Patryk KowalskiMariusz KrokNatalia Krzykowska
Adam KuczkowskiŁukasz KuligJakub Maciejewski
Dawid MichalskiMateusz MucharskiKarol Niszczak
Paweł OstrowskiMateusz RojekAndrzej Siedlecki
Damian StupienkoKamil SzałkowskiKarol Śliwiński
Łukasz TomczakPatryk WęgierskiDaniel Witkowski
Kamil ZaborowskiWojciech Zieliński

Klasa IVi - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska
 
Łukasz BruszkowskiMateusz BruszkowskiFilip Burdak
Sylwester GarsteckiKamil GłowskiKrystian Grajkowski
Mateusz KajlSzymon KruszyńskiJuliusz Kwiatkowski
Sebastian LewandowskiPaweł PawlickiRafał Rutecki
Michał SidorowiczKarol SikorskiDamian Słowikowski
Natan SobiechMateusz SuleckiBartłomiej Witkowski

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Sławomir Rudzki
 
Karol BielackiŁukasz BłaszkiewiczBartosz Boniecki
Michał BudzyńskiDamian DomańskiPatryk Fajfer
Krzysztof KamińskiKarol KowalskiRafał Krusiński
Jakub LemańskiAdrian MałekDaniel Orczykowski
Arkadiusz PlewaMariusz PokojskiJakub Reszka
Damian SkładanowskiPiotr SmużyńskiRobert Trzciński
Łukasz UrbańskiPrzemysław WitkowskiOskar Wyciechowski
Paweł ZdunkowskiDominik Żak

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Renata Gac
 
Sebastian ChryszczakMarek ChyłaAdrian Ciepliński
Adrian FrąckiewiczAdam GłowackiMateusz Jaworski
Mateusz KołodziejskiArtur KoplinerKrzysztof Kulesza
Andrzej LubawińskiDamian MożdżeńPiotr Olszewski
Jakub ParzyszekKarol PietrzakArtur Rzepecki
Mateusz SłupczewskiJakub SzczepanikMichał Szumlański
Jacek UrbańczykDawid WardulińskiMateusz Wasilewski
Dawid WronieckiTomasz Wyrzykowski

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Katarzyna Rosińska, mgr Alicja Barwińska-Chmielewicz, mgr Jolanta Dziętara, mgr Janusz Marciszewski, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Karolina Zielińska, mgr Hanna Żuchowska-Nowicka
     
Michał BudryckiŁukasz CegleckiSebastian Chmielewski
Dawid DrzażdrzewskiMariusz GrabowskiKamil Gręźlikowski
Julia JaniakAnna KamińskaAgnieszka Kowalik
Klaudia LewandowskaMarcin ŁadniakKajl Mateusz
Mariusz MazurkiewiczMariusz PokojskiDamian Pokorniecki
Mateusz PorębskiAdrian RapsiewiczMonika Rudnicka
Jacek RumińskiDamian SłowikowskiIzabela Sobiecka
Mateusz SzwęchPatryk TomczykDariusz Urbański
Weronika WaśkiewiczŻaneta WilgorskaAgata Wojnowska
Kamil ZaborowskiPaweł Zdunkowski

W:2135950     P:2123473
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl