ZSMEiE w Toruniu
Tr±ba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2010 / 2011

Wstecz   2010 / 2011   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Maria Macina-Kmiecikowska
       
Bartłomiej BarnatBartłomiej BłędowskiDamian Duszyński
Marek G±siorowskiŁukasz IwickiMaciej Janiec
Michał JanuszDamian KalinowskiJakub Kozłowski
Sylwester LewandowskiPiotr ŁęgowskiTomasz Michalski
Jacek MiziołekMaciej MurawskiDawid Musiałkowski
Dawid OstrowskiKrzysztof PiekarskiPiotr Piotrowski
Rafał ReiwerWojciech RumińskiDawid Serkowski
Karol ¦wiebodzińskiBartosz Wi¶niewski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr inż.Danuta Gabriel
          
Łukasz ChuchraJarosław DeskiewiczMichał Gertz
Bartłomiej GórnickiJarosław HodorMateusz Kawczyński
Jakub KoĽmińskiTomasz KrawaczyńskiPiotr Krzywdziński
Sebastian MaćkowskiRadosław MałkiewiczRafał M±dzielewski
Adrian OwczarekPatryk PiotrowiczPrzemysław Rełowicz
Seweryn RoszkowskiKarol SikoraRafał Sobczak
Michał SołdeckiMarcin WesołowskiTomasz Wijata

Klasa IVf - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Krzysztof Szalkowski
       
Karol BrzóskaSławomir BuczekKrzysztof Celmer
Michał CzarneckiTomasz DombrowskiRadosław Dreszer
Patryk GabrychowiczAriel GajewskiNorbert Jankowski
Michał JuskowiakŁukasz KossakSylwester Kowalski
Miłosz LewandowskiRafał MakowskiPrzemysław Markowski
Tomasz PrzepiórkaMaciej RaciniewskiŁukasz Różycki
Krystian SołtysMateusz SzlosekMarcin Wierzbicki
Artur ZielińskiPiotr Żubkowski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr Beata Wróblewska
 
Mariusz BaranAndrzej BrzeskiDamian Gołębiewski
Mateusz GrzelczakPaweł JasińskiDariusz Kowalski
Adrian KrawczykTomasz KudlińskiBartłomiej Ludwiszewski
Robert MałkowskiKrzysztof MikućPiotr Motylewski
Mateusz OlszewskiPrzemysław RomanowskiDawid Rybicki
Szymon SowaArtur StrzelecMateusz Szczerbicki
Paweł SzpakŁukasz Wi¶niewskiKrzysztof Witkowski
Artur Żółtowski

Klasa IVi - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Teresa Golinska
     
Łukasz BadtkeŁukasz CzarneckiTomasz Ja¶niewski
Adrian KocŁukasz KosmalBartosz Kuffel
Jakub LubasDawid ŁobodzińskiMarcin Marchlewski
Jakub NowickiKrystian OmelanKamil Omiotek
Szymon RadzewiczPrzemysław RóżańskiPatryk Rumiński
Paweł SowaJonatan SzmytKrzysztof Tęgowski
Karol UlikowskiŁukasz Zalewski

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Andrzej Gac
 
Mateusz BonieckiDawid DacewiczPaweł D±browski
Przemysław DudkaMichał FaligowskiPaweł Godlewski
Wojciech JaneczekKamil KankowskiMateusz Kodrzycki
Karol KowalkowskiPiotr KrawczykPatryk Malinowski
Maciej MiziakŁukasz NiezgodaPiotr Nowicki
Rafał NowowieskiOsuch RadosławMaciej Paluszyński
Przemysław PorbadnikMateusz RopińskiMichał Stypczyński
Dariusz TomaszewskiMarcin UrbańczykKamil Zale¶kiewicz

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Karina Czarkowska
      
Paweł Augu¶cińskiMichał BarszczewskiŁukasz Bida
Kacper BogdanowiczŁukasz ChatysKarol Czech
Radosław HerbaczPrzemysław JesiołowskiRafał Kalinowski
Bartosz KędzierskiKrzysztof KozłowskiPaweł Krajewski
Łukasz KulpaKonrad LewandowskiRobert Ładniak
Łukasz MorańskiKamil NowakowskiKamil Nowatkowski
Damian OrdonAdam OtrembaSzymon Piński
Dobrosława PolawskaPiotr ProrokJagoda Ptasznik
Michał ReglińskiMarek SkowrońskiŁukasz Tabaczyński
Maciej TurekKrzysztof WadeckiJakub Wasilewski
Mateusz WojtanKamil Wróblewski

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Jolanta Dziętara, mgr Emilia Gaładyk, mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Jerzy Konopinski, mgr Zbigniew Ciarkowski
  
Bartłomiej BłędowskiAriel CiechomskiMichał Czarnecki
Dawid DacewiczJustyna Da¶koŁukasz Gajkowski
Marek G±siorowskiŁukasz GórnickiOlga Izdebska
Norbert JankowskiJan KaczorowskiKarol Kęsicki
Mariusz KocikKamil KoprowskiŁukasz Kosmal
Paulina LisewskaRobert ŁadniakRobert Małkowski
Tomasz MichalskiPiotr PiotrowskiMarek Placiński
Sandra PuczyńskaRafał ReiwerPrzemysław Różański
Ewelina SobocińskaJonatan SzmytKarol Ulikowski
Bartosz Wi¶niewski

W:2132775     P:2120298
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl