ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2009 / 2010

Wstecz   2009 / 2010   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechatroniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Technikum Informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVd - Technikum Mechatroniczne - Technik Mechatronik
Wychowawca: mgr Irmina Kwiatkowska-Dziabas
    
Patryk BarańskiMichał BrzezińskiMateusz Buczek
Michał CiesielskiMichał CzerwińskiKamil Daszkowski
Łukasz JędrzejewskiDawid KępińskiMateusz Kocik
Patryk KotlewskiPaweł KozłowskiŁukasz Kudliński
Tomasz KukułkaMarcin MalinowskiWojciech Marczewski
Dominik NowakMiłosz NowakowskiPaweł Olejarczyk
Adam PapugaArkadiusz PawskiRobert Przystalski
Remigiusz PuczyńskiPiotr SędrowskiKrzysztof Sochocki
Michał SochockiKarol SzottBartosz Śladewski
Łukasz WalterArtur Zajączkowski

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr inż. Lidia Komór
    
Damian BarylskiSebastian BłoniarzMateusz Boruch
Piotr BorysiakMichał DopierałaPaweł Gralla
Adam GutmańskiAdrian GutowskiBartłomiej Jeziorski
Sławomir KalotaKrzysztof KardasDominik Kopaczewski
Damian KopiecKamil KucharskiPaweł Kwiatek
Robert LubiszewskiRafał LuksPrzemysław Maślewski
Piotr MisiągBartłomiej OziemkiewiczDaniel Pejkowski
Krzysztof PiechockiŁukasz PietrzakMateusz Podgórski
Arkadiusz SorokaPrzemysław SowińskiJakub Szafran
Krzysztof SzopaŁukasz Żurawski

Klasa IVf - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Sławomir Rudzki
    
Dariusz AdamczykKrzysztof BiegańskiKarol Błaszkiewicz
Krzysztof CelmerTomasz CieplińskiAdrian Cipkowski
Mateusz GieszkiewiczKrzysztof JagłaMichał Kamiński
Mateusz KarczJacek KulpińskiSebastian Łaszkiewicz
Przemysław MarkowskiRadosław MaślińskiEmil Noga
Michał PiątkowskiKrzysztof PrzewięźlikowskiHubert Ratajski
Maciej RedmannDamian SumińskiPatryk Śliwiński
Maciej WakarecyPatryk WierzbickiBartosz Zapalski

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr inż. Mieczysław Matysiak
    
Karol CiechackiTomasz FolborskiMateusz Grzankowski
Łukasz JagodzińskiKamil JaworskiBartosz Karpiński
Tomasz KlabanAdrian LewickiRobert Licznerski
Dariusz MaćkiewiczMaciej NagórskiPaweł Napieralski
Kamil OrczykowskiMateusz PiotrowskiSzymon Połeć
Dawid RutkowskiMarcin SikoraDawid Wąsewicz
Jakub Zieliński

Klasa IVi - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska (2006..2009), mgr Małgorzata Szwec-Zielińska (2009..2010)
    
Szczepan BielskiKrzysztof FigurskiPiotr Gerc
Ariel KowalskiArkadiusz KozłowskiSławomir Malinowski
Paweł MatuszakMarcin MichalakKarol Musiał
Norbert NowatkowskiŁukasz PawłowskiSzymon Repelowicz
Łukasz RobaczewskiBartłomiej SamodulskiDawid Stanisławski
Roger StolarczykDamian SzczepaniakŁukasz Świtlikowski
Przemysław TomczykPaweł WesołowskiKrzysztof Wilmowicz
Maciej Zubkowski

Klasa IVk - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Adam Ferster
     
Grzegorz BednarskiTomasz BerentMichał Bethke
Michał BinczewskiNorbert BulińskiRobert Cieślak
Patryk CzajkowskiTomasz GuzowskiPaweł Janikowski
Adam JankowiakSebastian JasiakArtur Kawski
Szymon KołaczPaweł KozłowskiMateusz Krakowiak
Krzysztof LubakowEwelina LuntkowskaDamian Łyżwa
Rafał MaćkiewiczMaciej MaliszewskiArtur Marszałek
Sebastian PrzybyszPaweł RenkiewiczMarcin Rumiński
Patryk RzęsaKamil SiciunKarol Siwka
Dawid StacheraPaweł SyrockiLuiza Wysocka
Robert ZawadaŁukasz Żak

Klasa IVt - Technikum Informatyczne - Technik Informatyk
Wychowawca: mgr Adam Czuba
     
Patryk BanaszakPaweł BaranowskiPrzemysław Chojnacki
Jakub DąbrowskiKamil DegórskiJacek Dymowski
Mateusz FossaKarol KościechaKrzysztof Kowalski
Michał KuczyńskiMaksymilian LewickiMichał Margalski
Dawid MaćkiewiczAdrian MorysonJan Palmowski
Marcin PieniasMichał RuszkowskiMichał Szumotalski
Karol SzupryczyńskiKrzysztof WrocławskiDariusz Wyrąbkiewicz
Paweł Ziółkowski

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Jacek Butkiewicz
     
Ciećkiewicz PatrykDulski DariuszGrabowski Dawid
Graczyk RobertGórecki MateuszJamroziak Adam
Janiec PiotrKonklewski PatrykKrzyżanowski Łukasz
Nowak DanielNowicki RobertParadowski Robert
Pełkowski KamilSiarnowski KrzysztofSzubert Michał
Wawszkiewicz PiotrWitkowski EmilZakurzewski Dawid

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Emilia Gaładyk, mgr Grzegorz Gurzyński, mgr Janusz Marciszewski
  
Marta BaryzaJoanna BoruckaKatarzyna Cedro
Joanna ChmielewskaMałgorzata CylcKamil Daszkowski
Krzysztof FigurskiMateusz Gieszkiewicz Joanna Grabowska
Paweł GrallaAdam GutmańskiAdrian Gutowski
Paweł JanikowskiBartłomiej JeziorskiKamila Klementowska
Mateusz KocikArkadiusz KozłowskiBarbara Kułakowska
Katarzyna MaciejewskaKamila MakowskaSławomir Malinowski
Marta MroczkowskaPaweł OgrodowskiKatarzyna Ożóg
Robert PrzystalskiRemigiusz PuczyńskiMateusz Stałowski
Kamila SzczepanikKrzysztof SzopaPrzemysław Tomczyk
Szymon TopolewskiAdrianna WelencKrzysztof Wilmowicz
Agata WysockaAleksandra Ziółkowska

W:1883668     P:1870781
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Dla Gimnazjalistów | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl