ZSMEiE w Toruniu
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2005 / 2006

Wstecz   2005 / 2006   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Profilowane
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa IVe - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Adam Ferster
  
Bajdak AndrzejBłażejczyk SylwesterFot Szymon
Gajewski KrzysztofG±siewicz WładysławKolczyński Damian
Król KarolKrysman ArturKrzyżaniak Konrad
Libert ArkadiuszMichałowski JakubOwczarczyk Radosław
Pacholski KamilPater TomaszPawłowski Mateusz
Pniewski TomaszPodlaszewski MichałPrzewięĽlikowski Mariusz
Rumiński ŁukaszSobieraj JakubStachowski Łukasz
Szmajda KrzysztofSztandarski ŁukaszWieczorek Paweł
Wi¶niewski PawełWudecki KarolZieliński Paweł
Żuk Kamil

Klasa IVf - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Jan Karpik
  
Becmer RafałBrzoskiewicz PrzemysławBuczkowski Krzysztof
Celebucki RafałChmielewski MichałChyliński Andrzej
Dębowski KamilGabryeleski PrzemysławJa¶kiewicz Jacek
Kałdowski SzymonKossakowski KrzysztofKrzywicki Krystian
Linowski TomaszMrowiec DanielOwczarek Mariusz
Pędlowski ŁukaszPopielarski DariuszPutz Tomasz
Redmerski ŁukaszRybczyński MichałSawicki Dawid
Stasiak BartoszSzpak ŁukaszTuszyński Piotr
Walter WojciechWierzbowski MichałWi¶niewski Mateusz
Wołowski ZbigniewZarembski JacekZiętarski Witold
Żygadło Marcin

Klasa IVh - Technikum Elektryczne - Technik Elektryk
Wychowawca: mgr inż. Mieczysław Matysiak
  
Borowiec ŁukaszDrewniak ŁukaszFydryszewski Arkadiusz
Gerc MariuszGrabowski PawełGrala Damian
Kasperski MichałKozimiński KonradKucięba Łukasz
Kurzętkowski SzymonLipiński MichałŁęgowski Łukasz
Łyda MateuszMamrot MarcinMazur Tomasz
Piotrowski PawełProkopienko PawełRegulski Paweł
Sierant AdrianSzulkowski DariuszWilczewski Janusz
Winowski TomaszZakrzewski RafałZubrzycki Bartosz
Żak Piotr

Klasa IVk - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Lucyna Mazur
  
Bartosz PawełBojanowski RobertBuławski Piotr
Cichoń MarcinChrz±stek MichałCzajka Marcin
Czarnecki ArielDobek KarolGawarkiewicz Paweł
Grabowski SławomirIdziak MichałJeziorski Adrian
Kiljan PrzemysławKiljan RadosławKowalski Mateusz
Krzykowski DariuszKucharski MichałMachaj Kamil
Maciejewski MichałMajewski TomaszMarkowicz Michał
Modrzyński ŁukaszOsiak KarolPi±tkowski Szymon
Rzewuski MateuszSikora IlonaSobotka Wojciech
Szotowicz JarosławTopolski ArturUlewicz Łukasz
Wojciechowski SławomirZakrzewski Patryk

Klasa IVt - Technikum Elektroniczne - Technik Elektronik
Wychowawca: mgr Violetta Kalka
    
Bielecki Wojciech Błaszkiewicz Dariusz Błaszkowski Paweł
Bonk Szymon Boruch Piotr Czerwiński Marek
 Drwęski Radosław Gapiński Cezary Grębicki Przemysław
 Intek Piotr Kiziuk Adam Lewandowski Mariusz
 Łukowski Michał Majewski Krzysztof Orłowski Karol
 Paczkowski TomaszReiwer Michał Rychlewski Bartłomiej
 Siemiński RafałSmardzewski WojciechSztandarski Andrzej
Sztuczka Dawid ¦wi±tkowski SzymonWenderlich Dariusz
 Wi¶niewski MichałWitomski Marcin Wyr±bkiewicz Kamil
Zimmer Krzysztof Ziółkowski Mirosław

Klasa IIIa - Liceum Profilowane - Profil: Elektroniczny
Wychowawca: mgr Ryszard Paradowski
  
Barański MateuszBogusz MateuszBorkowski Adrian
Buczkowski PrzemysławChaberski KrzysztofChoroszkiewicz Przemysław
Jagielski MateuszKazanecki MaciejKlaryska Konrad
Kowalski MichałKozłowski ŁukaszKulczak Przemysław
Lenartowski MaciejLipiński AdamŁoza Paweł
Mućka PuturPora MariuszRojek Mariusz
Rozembajger MariuszRygielski DawidRzeĽnik Paweł
Szefler Marian Tomczyk AndrzejZieliński Mateusz

Klasa IIIc - Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Monter elektronik
Wychowawca: mgr Bogumiła Lubiszewska
 
Augustyniak AdamBachor MarcinCelmer Szymon
D±browski PawełGizela RadosławGołębiewski Krystian
Gulczyński ŁukaszKorczak KarolLewandowski Piotr
Marchewka AdamMarynowski MarcinMichlewicz Marcin
Nawrocki DawidNowak PiotrPawlicki Janusz
Przybysz ŁukaszRogowski MateuszRumiński Łukasz
Rutkowski ArkadiuszSzymborski Paweł¦migielski Wojciech
Tymiński MarcinZaj±c SebastianZygmunt Mariusz

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr inż. Jolanta Pokorska
   
Bartnik TomaszB±kowski BartłomiejChehniniak Arkadiusz
Chmielewski PrzemysławD±browski MaciejDobielski Piotr
Gramza JanuszJędryczka AdrianKowalski Marek
Kwiatkowski PiotrLewandowski MichałLiżeński Łukasz
Lubowicz KrzysztofMalcahn ArkadiuszMarzec Kamil
Michalak JarosławMorzdżyński ZbigniewPiwoński Marcin
Roszak PrzemysławRzeĽnik MarcinSchenker Radosław
Sokół TomaszStański KamilZieliński Wojciech
Żywocki Jacek

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawcy: mgr Monika Mikołajczak-Curyło, mgr Karolina Zielińska, mgr Wojciech Struczyński, mgr Grzegorz Gurzyński
 
Dariusz BłaszkiewiczAdrian BorkowskiPrzemysław Brzoskiewicz
Przemysław ChoroszkiewiczKrystian ChrupekMarcin Czajka
Paweł D±browskiRadosław DrwęskiNatalia Hebel
Maciej HorodeckiDawid KorubaArtur Krysman
Łukasz KuciębaAdrian KurzaSzymon Kurzętkowski
Maciej LenartowskiMateusz ŁydaMichał Maciejewski
Krzysztof MajewskiKatarzyna MałkiewiczMarta Mazurkiewicz
Jakub MichałowskiMałgorzata NiemirowskaKamil Pacholski
Krystian Pi±tkowskiDariusz SzulkowskiPatryk Wicher
Tomasz WinowskiJacek ZarembskiPaweł Zieliński
Bartosz Zubrzycki

W:881541     P:868318
Ogłoszenia | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Dla Gimnazjalistów | Kontakt | Spis tre¶ci
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl