ZSMEiE w Toruniu
Trąba
RyjBuk
Absolwenci
   Strona główna
Absolwenci
   Dodaj swoje dane
   Zsałużeni dla ZSMEiE
   Dyrektorzy Szkoły
   Nauczyciele
   Wychowawcy
   Absolwenci
   Strony absolwentów
   Galeria zdjęć
   Galeria 70-lecia
Kontakt
   Kontakt
Absolwenci - Rok szkolny 2003 / 2004

Wstecz   2003 / 2004   Dalej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH
Technikum Mechaniczne
Technikum Elektryczne
Technikum Elektroniczne
Liceum Techniczne
Policealne Studium Informatyczne

Dyrektor: mgr Andrzej Skrzypczyk
Zastępca Dyrektora: mgr Dominika Warska
Zastępca Dyrektora: mgr inż. Waldemar Rochman
Zastępca Dyrektora: dr Maciej Zawacki

Klasa Vd - Technikum Mechaniczne - Budowa maszyn
Wychowawca: mgr Katarzyna Rosińska
  
Bukowski LechCzerwiński GrzegorzDondalski Marcin
Gazda ArturJankowski PiotrKurkowski Daniel
Noworacki SławomirPiotrowski MichałPrzytarski Mariusz
Rudewicz MarcinRypiński MichałRzadkowski Piotr
Rzepecki PawełWendrowski ŁukaszWiśniewski Jarosław
Wojciechowski MichałWyszyński MichałZakrzewski Marcin
Ziółkowski MichałZiółkowski Robert

Klasa Ve - Technikum Elektroniczne - Urządzenia elektroniczne
Wychowawca: mgr Maria Kmiecikowska
        
Bartnicki JacekBrzozowski MariuszKalinowski Dariusz
Kalwasiński ArkadiuszKannenberg KrystianKierys Dariusz
Koprowski KarolKowalski PawełKrupski Michał
Kudliński TomaszKurlit BartoszLewandowski Karol
Lewandowski SebastianLewandowski ŁukaszLubnau Marcin
Łapkiewicz MarcinMaciejewski ŁukaszMatlak Łukasz
Nowociński KonradOlszowski PiotrRusak Michał
Spychalski MarcinSzociński KrzysztofZamorowski Piotr
Zatorski MarcinZieliński KamilZieliński Krzysztof

Klasa Vf - Technikum Elektroniczne - Elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa
Wychowawca: mgr Joanna Olesińska (klasa I, II), mgr Maria Hornowska (klasa III, IV i V)
  
Bednarski MichałBejger PawełBukowski Dariusz
Bochnak ŁukaszChełminiacki ŁukaszCienkowska Aneta
Daszkowski StanisławDziadosz KamilGałąska Dawid
Gałek JakubJagielski ZbigniewJankowski Stanisław
Kamiński DawidKaszubowski AdamKogga Remigiusz
Korpa ŁukaszKowalewski MarcinKremin Krzysztof
Krzemień JarosławKuban KarolKuryś Tomasz
Kurzętkowski PiotrŁączkowski AdamMilde Krzysztof
Pachnowski KrzysztofPaprzycki KrzysztofRafalski Piotr
Rosik ŁukaszSocha DawidStroiński Jarosław
Śpiewak JakubZielński TomaszŻydlewicz Bartosz

Klasa Vh - Technikum Elektryczne - Energoelektronika
Wychowawca: mgr Hanna Żubkowska-Ptaszyk
  
Celmer TomaszCieloch RobertCieplak Rafał
Ciołek DariuszDąbrowski JakubDąbrowski Maciej
Domagała MariuszFaleński MichałGrygieńć Łukasz
Jędryczka AdrianJędryczka RafałKarwowski Paweł
Kin MichałKowalski SławomirKrak Marcin
Krzemień ŁukaszKwiatkowski MarekLubański Michał
Łapucha PawełMaciejewski RafałMańkowski Dariusz
Marzec KamilNęcka PrzemysławNędzka Marek
Piątek KamilPopławski DawidRoszak Przemysław
Sulecki BartłomiejSzewczyk LeszekThomas Szymon
Zaklikowski AndrzejŻmudziński Wiktor

Klasa Vi - Technikum Elektryczne - Elektrotechnika przemysłowa
Wychowawca: mgr Małgorzata Szwec-Zielińska
  
Balmas IreneuszCetkowski PrzemysławCzarnecki Adam
Czerwiński PiotrFranczyk ŁukaszGałka Maciej
Górecki ŁukaszGrajkowski GrzegorzGrandzicki Arkadiusz
Herba MariuszJarosz GrzegorzKamiński Jacek
Kamiński SzczepanKasprzak MarcinKowalski Marcin
Maniak TomaszMarcinkowski BłażejNowakowski Zbigniew
Politowski TomaszRepeć MarcinSzajda Paweł
Wróbel JarosławZając KrzysztofZając Łukasz
Kapraszewski Rafał

Klasa Vk - Technikum Elektroniczne - Elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe
Wychowawca: mgr inż. Teresa Matysiak
   
Bal TomaszBecker ŁukaszBorecki Artur
Czapliński RobertFoks RafałGąsiorowski Marcin
Gerke JarosławGrabowski KtzysztofGrubecki Leszek
Heldt MichałKarwaszewski ŁukaszKozłowski Arkadiusz
Melkowski MariuszMiniat RafałNartowski Kamil
Olszewski ŁukaszParda KrzysztofParzyszek Łukasz
Piecuch KamilPiskorski MichałProniewicz Robert
Rómiński AdamRusek LeszekStanek Marcin
Szczotek MarcinTarczykowski RobertWicher Kamil
Wierzbowski Marcin

Klasa IVa - Liceum Techniczne - Profil: elektroniczny
Wychowawca: mgr Danuta Świerczewska
      
Chełminiak ArkadiuszChmielewski PrzemysławCiesielski Aron
Dembowski RadosławDobisz PrzemysławDrzewucki Tomasz
Gawłowicz WojciechGizela MarcinGorzka Sebastian
Górzyński ArturHeldt ŁukaszJabłoński Grzegorz
Januszewski PawełKantor MariuszKonieczyński Łukasz
Kowalski MarekLisowski PiotrŁoch Łukasz
Moryto PiotrNowakowski DanielOrzechowski Przemysław
Piwoński MarcinPosadzy MichałPrusakowski Tomasz
Pychner PawełRentfleisz PrzemysławRóżański Łukasz
Sobiech PrzemysławSzupryciński PrzemysławTański Michał
Wroniewicz Tomasz

Klasa IVb - Liceum Techniczne - Profil: elektryczno-energetyczny
Wychowawca: mgr Alicja Tokarska
 
Borowski ŁukaszCelmer BartoszDąbrowski Janusz
Duszyński WojciechHesse KrzysztofRybiński Adam
Rygielski MichałSchenker RadosławSoból Artur
Stankiewicz KrzysztofSławiński MichałStępniewski Michał
Spychalski MichałSzczawński ŁukaszŚliwka Kamil
Tarkowski PiotrWilk PawełZach Łukasz
Zając ŁukaszZalewski JakubZięba Jacek
Zwoliński ŁukaszŻuber RafałŻychski Maciej

Klasa IVw - Liceum Techniczne - Profil: wojskowy
Wychowawca: mgr Stanisław Stępkowski
  
Bajer KrzysztofDobielski PiotrDziewiątkowska Monika
Fojgt ŁukaszGajek RadosławGołębiowska Monika
Kaźmierkiewicz RadosławKossobucka IzabelaKośmider Krzysztof
Kurkowski DawidMadajewska MałgorzataMałkiewicz Łukasz
Małobłocki TomaszManikowski PrzemysławMikołajczak Sokrates
Nawrotek AndrzejPuszakowska-Świechowicz KarolinaPutynkowski Łukasz
Radzki KamilReszkowski AdamRozwadowska Anna
Rybacki MichałSakwińska MonikaSmykowski Michał
Tyszkiewicz MagdalenaWachowski MiłoszWawrzyniak Łukasz
Wijata RobertZiemiański ArturSosnowski Adam

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr. inż Jolanta Pokorska
   
Aftańska EwaBlumkowski MarcinBrzeski Łukasz
Caban MonikaCiesielski JakubDobranowska Marlena
Dzimitko SzymonJankowski ŁukaszJasiński Marcin
Jastrzembski ŁukaszKlimowski ArturKrupiński Paweł
Makowski MarcinMarciniak MarcinMazur Krzysztof
Oracz PrzemysławPaczkowski SebastianPawłowska Karolina
Rochon JanStuczyński TomaszWesołowski Marek
Wróblewski AdamWysoki PrzemysławZąbik Radomił
Ziemiński Piotr

Klasa IIsa - Policealne Studium Zawodowe - Informatyka
Wychowawca: mgr. inż Danuta Gabriel
  
Bonowicz KrzysztofChojna KatarzynaDerwojed Dobrosława
Dołęgowski PawełHospod TomaszHoepfner Piotr
Illeczko PrzemysławKrólikowski KamilMalinowski Maciej
Olszewski KrzysztofPiankowski MariuszPodstawka Sylwester
Przyborowska KatarzynaPrzybylski MichałSmolar Anna
Szczerbiak JakubŚwitlikowski PrzemysławWierzbicki Krzysztof
Woliński ŁukaszWójcicka MartaZalewski Marcin
Zięba MichałLubik Oliwia

Absolwenci Internatu ZSMEiE
Wychowawca: mgr Ewelina Flis, mgr Jerzy Konopiński, mgr Janusz Marciszewski
  
Jacek BartnickiRobert CzaplińskiMichał Delikat
Kamil DziadoszMarcin GąsiorowskiJarosław Gerke
Krzysztof KośmiderTomasz KuryśPiotr Kurzętkowski
Karol LewandowskiMarcin ŁapkiewiczTomasz Małobłocki
Przemysław ManikowskiMichał MeySokrates Mikołajczak
Kamil NartowskiAndrzej NawrotekŁukasz Popławski
Łukasz PutynkowskiAdam ReszkowskiDawid Rasik
Marek SentkowskiAdam SosnowskiŁukasz Szczawiński
Marcin SzczotekKrzysztof SzocińskiKamil Wicher
Robert WijataBogumił Zadrożny

W:2135929     P:2123452
Plan zajęć | Ważne Wydarzenia | Absolwenci | Rekrutacja | Kontakt | Spis treści
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu

Telefon: (+48 56) 6544791
e-mail : zsmeie@zsmeie.torun.pl